Ražotājs: ATEN
Modelis: VE-RMK2U
EAN: 0672792007040
ATEN VE-RMK2U. Tips: Montāžas komplekts, Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 2U. Platums: 482,4 mm, Dziļums: 88 mm, Augstums: 106 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 220 mm, Iepakojuma dziļums: 530 mm. Galvenās kārbas neto svars: 1,55 kg, Oriģinālās kastes platums: 247 mm, Kastes garums (Master): 556 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN VE-RMK2U plauktu, statņu aksesuārs Montāžas komplekts | €233.37 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Montāžas komplekts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Savietojamība | CE100 |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Skrūves iekļautas | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 482,4 mm |
| Dziļums | 88 mm |
| Augstums | 106 mm |
| Svars | 775 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 220 mm |
| Iepakojuma dziļums | 530 mm |
| Iepakojuma augstums | 65 mm |
| Iepakojuma svars | 1,94 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas neto svars | 1,55 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 247 mm |
| Kastes garums (Master) | 556 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 153 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,39 kg |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |