| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.sotel.de |
Eaton E-PKZ01-PVT Leergehäuse Einbau, mit NOT-Aus-Schalter (L x B x H) 129 x 90 x 176mm Grau, Rot, | €63.05 |
|
www.sotel.de |
Eaton E-PKZ01-PVT Cierre para puerta | €66.49 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Durvju fiksators |
| Produkta krāsa | Sarkans, Balts, Dzeltens |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 40 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 85 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 129 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |