| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Equip 260410 palvelinkaapin lisävaruste | €226.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 482 mm |
| Dziļums | 410 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 550 mm |
| Iepakojuma dziļums | 460 mm |
| Iepakojuma augstums | 130 mm |
| Iepakojuma svars | 5,3 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |