Ražotājs: Equip
Modelis: 327314
EAN: 4015867233962
Equip 327314. Tips: Kabeļu pārvaldības panelis, Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 1U. Platums: 482,6 mm, Dziļums: 44,5 mm, Augstums: 60 mm. Iepakojuma platums: 490 mm, Iepakojuma dziļums: 65 mm, Iepakojuma augstums: 50 mm. Oriģinālās kastes platums: 500 mm, Kastes garums (Master): 270 mm, Oriģinālās kastes augstums: 360 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Equip 19" Kabelmanagement Panel Ausstattung schwarz | €8.31 |
|
nopirkt.lv |
Equip 19" Rack Mount Cable Management Panel, Black | €22.76 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kabeļu pārvaldības panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 482,6 mm |
| Dziļums | 44,5 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Svars | 387 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Ilgtspējas sertifikāti | REACH, RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 490 mm |
| Iepakojuma dziļums | 65 mm |
| Iepakojuma augstums | 50 mm |
| Iepakojuma svars | 452 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 500 mm |
| Kastes garums (Master) | 270 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 360 mm |
| Kastes svars (Master) | 12 kg |
| Daudzums Master kastē | 25 pcs |