Ražotājs: Equip
Modelis: 922492
EAN: 4015867207574
Equip 922492. Iepakojuma tips: ZIP Bag. Svars: 158 g. Iepakojuma platums: 240 mm, Iepakojuma dziļums: 180 mm, Iepakojuma svars: 168 g. Oriģinālās kastes platums: 250 mm, Kastes garums (Master): 180 mm, Oriģinālās kastes augstums: 220 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 158 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 250 mm |
| Kastes garums (Master) | 180 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 220 mm |
| Kastes svars (Master) | 9,5 kg |
| Daudzums Master kastē | 50 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Produkta krāsa | Alumīnijs, Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skrūves iekļautas | |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 180 mm |
| Iepakojuma svars | 168 g |
| Papildus informācija | |
| Iepakojuma tips | ZIP Bag |