| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
HP RAIL RACK KIT FOR Z640/Z840/Z8 G4 | €229.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes sliedes komplekts |
| Produkta krāsa | Alumīnijs |
| Savietojamība | Z640/Z840/Z8 G4 Workstation |
| HP segments | Bizness |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 800 mm |
| Dziļums | 214,3 mm |
| Augstums | 63,5 mm |
| Svars | 4,98 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |