Ražotājs: Intellinet
Modelis: 712903
EAN: 0766623712903
Intellinet 19" Plinth. Tips: Statnes apmale, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 830 mm, Dziļums: 840 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 19" Plinth Statnes apmale | €106.58 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes apmale |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 830 mm |
| Dziļums | 840 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Materiāla biezums | 2 mm |
| Svars | 8 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |