Ražotājs: Intellinet
Modelis: 712439
EAN: 0766623712439
Intellinet 712439. Tips: Sānu siena, Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 6U. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 31 mm, Dziļums: 21 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 712439 plauktu, statņu aksesuārs Sānu siena | €11.92 |
|
www.topbiz.fr |
Intellinet 712439 accessoire de racks Paroi latérale | €25.39 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Sānu siena |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 6U |
| Pie sienas piestiprināms | |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 31 mm |
| Dziļums | 21 mm |
| Augstums | 335 mm |
| Materiāla biezums | 1,5 mm |
| Svars | 256 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |