Ražotājs: Intellinet
Modelis: 712620
EAN: 0766623712620
Intellinet 712620. Tips: Statnes plaukts, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 483 mm, Dziļums: 1000 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 712620 plauktu, statņu aksesuārs Statnes plaukts | €65.34 |
|
www.topbiz.fr |
Intellinet 712620 accessoire de racks Étagère | €83.69 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes plaukts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Maksimālais svars (tilpums) | 35 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 483 mm |
| Dziļums | 1000 mm |
| Svars | 4,8 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |