Ražotājs: Intellinet
Modelis: 712804
EAN: 0766623712804
Intellinet 712804. Tips: Statnes apmale, Produkta krāsa: Pelēks. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 600 mm, Dziļums: 600 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 712804 plauktu, statņu aksesuārs Statnes apmale | €89.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes apmale |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Materiāla biezums | 2 mm |
| Svars | 5,95 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |