Ražotājs: Intellinet
Modelis: 712828
EAN: 0766623712828
Intellinet 712828. Tips: Statnes apmale, Produkta krāsa: Pelēks, Apvalka materiāls: Tērauds. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 600 mm, Dziļums: 1000 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Intellinet 19" Sockel, 90 (H) x 600 (B) x 1000 (T) | €83.27 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes apmale |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Sertifikācija | CE |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 1000 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Materiāla biezums | 2 mm |
| Svars | 7,96 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |