Ražotājs: Intellinet
Modelis: 712897
EAN: 0766623712897
Intellinet 712897. Tips: Statnes apmale, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 630 mm, Dziļums: 1040 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes apmale |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Sertifikācija | CE |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 630 mm |
| Dziļums | 1040 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Materiāla biezums | 2 mm |
| Svars | 8 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |