Ražotājs: Intellinet
Modelis: 714921
EAN: 0766623714921
Intellinet 714921. Tips: Atvilktnes mezgls, Produkta krāsa: Pelēks, Maksimālais svars (tilpums): 30 kg. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 482,6 mm, Dziļums: 350 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Atvilktnes mezgls |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Maksimālais svars (tilpums) | 30 kg |
| Saderīgā statņa platums | 19 " |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 482,6 mm |
| Dziļums | 350 mm |
| Augstums | 88,9 mm |
| Svars | 4,5 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzgriežņu skaits | 4 |
| Uzgriežņi iekļauti | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |