Ražotājs: Intellinet
Modelis: 715829
EAN: 0766623715829
Intellinet 715829. Tips: Atvilktnes mezgls, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 466 mm, Dziļums: 483 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intellinet 19"" schuiflade 2HE afsluitbaar 466mm tief zwart | €97.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Atvilktnes mezgls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Aizslēgšana | |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Maksimālais svars (tilpums) | 35 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 466 mm |
| Dziļums | 483 mm |
| Augstums | 89 mm |
| Materiāla biezums | 1,2 mm |
| Stiprināšanas dziļums (min) | 60 cm |
| Svars | 8 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |