Ražotājs: Intellinet
Modelis: 715850
EAN: 0766623715850
Intellinet 715850. Tips: LED sistēmas apgaismojums, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Jaudas avots: AC, Ieejas spriegums: 100-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50-60 Hz. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 43 mm, Dziļums: 483 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 715850 plauktu, statņu aksesuārs LED sistēmas apgaismojums | €69.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | LED sistēmas apgaismojums |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 50 °C |
| Sertifikācija | CE |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 43 mm |
| Dziļums | 483 mm |
| Augstums | 44,5 mm |
| Svars | 500 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50-60 Hz |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Kontakdakšas veids | C tips |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |