Ražotājs: Intellinet
Modelis: 715874
EAN: 0766623715874
Intellinet 715874. Tips: Statnes sliede, Produkta krāsa: Sudrabs, Apvalka materiāls: Tērauds. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 336 mm, Dziļums (max): 4,95 cm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 715874 plauktu, statņu aksesuārs Statnes sliede | €55.46 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes sliede |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Maksimālais svars (tilpums) | 100 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 336 mm |
| Dziļums (max) | 4,95 cm |
| Augstums | 43,5 mm |
| Svars | 470 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |