Ražotājs: Intellinet
Modelis: 715881
EAN: 0766623715881
Intellinet 715881. Tips: Statnes sliede, Produkta krāsa: Sudrabs, Apvalka materiāls: Tērauds. Platums: 536 mm, Dziļums: 49,5 mm, Augstums: 43,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 715881 plauktu, statņu aksesuārs Statnes sliede | €59.24 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes sliede |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Maksimālais svars (tilpums) | 100 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 536 mm |
| Dziļums | 49,5 mm |
| Augstums | 43,5 mm |
| Svars | 630 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |