Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4XF1L98475
EAN: 0195892086772
Lenovo 4XF1L98475. Tips: Statnes sliedes komplekts, Produkta krāsa: Metālisks. Platums: 658,9 mm, Dziļums: 76 mm, Augstums: 36 mm. Iepakojuma platums: 805 mm, Iepakojuma dziļums: 132 mm, Iepakojuma augstums: 132 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Lenovo 4XF1L98475 accessoire de racks Kit rail d’étagère | €500.29 |
|
www.pc21.fr |
LENOVO | €511.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes sliedes komplekts |
| Produkta krāsa | Metālisks |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 658,9 mm |
| Dziļums | 76 mm |
| Augstums | 36 mm |
| Svars | 4,82 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 1 gads(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 805 mm |
| Iepakojuma dziļums | 132 mm |
| Iepakojuma augstums | 132 mm |
| Iepakojuma svars | 5,38 kg |