Ražotājs: LevelOne
Modelis: CAS-1211
EAN: 4015867202036
LevelOne CAS-1211. Tips: Statnes sliedes komplekts, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Savietojamība: NVR-5500. Izmērs: 66 cm (26"), Platums: 3 mm, Dziļums: 800 mm. Iepakojuma platums: 80 mm, Iepakojuma dziļums: 830 mm, Iepakojuma augstums: 95 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
LevelOne CAS-1211 palvelinkaapin lisävaruste Kehikkokiskopakkaus | €171.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes sliedes komplekts |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Savietojamība | NVR-5500 |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 66 cm |
| Platums | 3 mm |
| Dziļums | 800 mm |
| Augstums | 83 mm |
| Svars | 3,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 80 mm |
| Iepakojuma dziļums | 830 mm |
| Iepakojuma augstums | 95 mm |
| Iepakojuma svars | 5 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |