Ražotājs: Rackmount.IT
Modelis: RM-FR-T15
EAN: 0852754006834
Rackmount.IT RM-FR-T15. Tips: Montāžas kronšteins, Produkta krāsa: Balts, Statņa kapacitāte: 1U. Platums: 482 mm, Dziļums: 217 mm, Augstums: 44 mm. Iepakojuma platums: 520 mm, Iepakojuma dziļums: 270 mm, Iepakojuma augstums: 80 mm. Pievienoti kabeļi: LAN (RJ-45), USB, Savienotāja veids: RJ-45
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Rackmount.IT RM-FR-T15 accessoire de racks Équerre de fixation | €176.79 |
|
www.pc21.fr |
Rackmount.IT RM-FR-T15 plauktu, statņu aksesuārs Montāžas kronšteins | €200.37 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Montāžas kronšteins |
| Produkta krāsa | Balts |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Savietojamība | Fortinet FortiGate 80F, FortiGate 81F |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45), USB |
| Montāžas komplekts | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Kabeļu skaits | 14 |
| Savienotāji iekļauti komplektā | |
| Savienotāja veids | RJ-45 |
| Savienotāju skaits | 10 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 482 mm |
| Dziļums | 217 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 520 mm |
| Iepakojuma dziļums | 270 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |