Ražotājs: Salicru
Modelis: 680CA000003
EAN: 8436035929320
Salicru 680CA000003. Tips: Elektroenerģijas sadales stienis, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Jaudas avots: AC, Ieejas spriegums: 100 - 250 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50/60 Hz. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 442 mm, Dziļums: 51 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Salicru 680CA000003 plauktu, statņu aksesuārs Elektroenerģijas sadales stienis | €26.02 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Elektroenerģijas sadales stienis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 60 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Sertifikācija | IEC 60950 ; DIN EN 50525-2-11 ; IEC 61058-1:2002/A2:2008, IEC 60884-1; UNE 20315-1-1; EN 60320-1; EN 60320-3, ISO 9001, ISO 14001 |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 442 mm |
| Dziļums | 51 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 800 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Ieejas spriegums | 100 - 250 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas strāva | 16 A |
| Izeju skaits | 8 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Kontaktligzdas veids | Tips F |
| Kontakdakšas veids | Type F (CEE 7/4) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |