Ražotājs: StarTech.com
Modelis: 4POSTCASTER
EAN: 0065030799607
StarTech.com 4POSTCASTER. Tips: Pagriežami ritenīši, Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds, Sertifikācija: TAA, CE, REACH. Augstums: 87 mm, Svars: 1,6 kg. Skaits iepakojumā: 4 pcs, Iepakojuma platums: 84 mm, Iepakojuma dziļums: 95 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
StarTech do szafy rack (4POSTCASTER) | €106.76 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Pagriežami ritenīši |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Sertifikācija | TAA, CE, REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 87 mm |
| Svars | 1,6 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Skrūves iekļautas | Jā |
| Skaits skrūvēm | 16 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 4 pcs |
| Iepakojuma platums | 84 mm |
| Iepakojuma dziļums | 95 mm |
| Iepakojuma augstums | 39 mm |
| Iepakojuma svars | 1,79 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |