Ražotājs: StarTech.com
Modelis: 4UDRAWER
EAN: 0065030790536
StarTech.com 4UDRAWER. Tips: Statnes plaukts, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Platums: 402 mm, Dziļums: 352 mm, Augstums: 146 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 446 mm, Iepakojuma dziļums: 528 mm. Oriģinālās kastes platums: 446 mm, Kastes garums (Master): 528 mm, Oriģinālās kastes augstums: 209 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
StarTech.com Drawer for Cabinet , Black, 525.00, 218.00, 4U, 402 x 352 x 146 | €199.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes plaukts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Statņa kapacitāte | 4U |
| Maksimālais svars (tilpums) | 25 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 402 mm |
| Dziļums | 352 mm |
| Augstums | 146 mm |
| Svars | 8,8 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 446 mm |
| Iepakojuma dziļums | 528 mm |
| Iepakojuma augstums | 209 mm |
| Iepakojuma svars | 9,75 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 446 mm |
| Kastes garums (Master) | 528 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 209 mm |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |