Ražotājs: StarTech.com
Modelis: ADJDINKIT
EAN: 0065030839815
StarTech.com ADJDINKIT. Tips: Statnes sliede, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Platums: 482,6 mm, Dziļums: 358,4 mm, Augstums: 88,9 mm. Iepakojuma platums: 279 mm, Iepakojuma dziļums: 495 mm, Iepakojuma augstums: 118 mm. Oriģinālās kastes platums: 279 mm, Kastes garums (Master): 495 mm, Oriģinālās kastes augstums: 118 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
StarTech szynę DIN (ADJDINKIT) | €134.53 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes sliede |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Skrūves iekļautas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 482,6 mm |
| Dziļums | 358,4 mm |
| Augstums | 88,9 mm |
| Stiprināšanas dziļumu (max) | 22,2 cm |
| Svars | 1,7 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 279 mm |
| Iepakojuma dziļums | 495 mm |
| Iepakojuma augstums | 118 mm |
| Iepakojuma svars | 2,6 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 279 mm |
| Kastes garums (Master) | 495 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 118 mm |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |