Ražotājs: StarTech.com
Modelis: BLANKP10
EAN: 0065030870443
StarTech.com BLANKP10. Tips: Tukšs panelis, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Platums: 42 mm, Dziļums: 482 mm, Augstums: 30 mm. Skaits iepakojumā: 10 pcs, Iepakojuma platums: 35 mm, Iepakojuma dziļums: 495 mm. Oriģinālās kastes platums: 300 mm, Kastes garums (Master): 515 mm, Oriģinālās kastes augstums: 80 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
StarTech zaślepek 1U (BLANKP10) | €99.86 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Tukšs panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Atbilstības inustriālie standarti | EIA RS310-D |
| Sertifikācija | EIA RS310-D |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 42 mm |
| Dziļums | 482 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Svars | 104 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 10 pcs |
| Iepakojuma platums | 35 mm |
| Iepakojuma dziļums | 495 mm |
| Iepakojuma augstums | 55 mm |
| Iepakojuma svars | 158 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 515 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 80 mm |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |