Ražotājs: StarTech.com
Modelis: CABSCREWM52B
EAN: 0065030862127
StarTech.com CABSCREWM52B. Tips: Skrūve, Produkta krāsa: Melns. Svars: 894 g. Skaits iepakojumā: 100 pcs, Iepakojuma platums: 138 mm, Iepakojuma dziļums: 266 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
StarTech M5 x 12mm/podkładki/nakrętki - 100 (CABSCREWM52B) | €155.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Skrūve |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 100 pcs |
| Iepakojuma platums | 138 mm |
| Iepakojuma dziļums | 266 mm |
| Iepakojuma augstums | 14 mm |
| Iepakojuma svars | 888,8 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 894 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |