Ražotājs: StarTech.com
Modelis: CABSCRWS1032
EAN: 0065030872775
StarTech.com CABSCRWS1032. Tips: Skrūve, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: RoHS. Skaits iepakojumā: 50 pcs, Iepakojuma platums: 123 mm, Iepakojuma dziļums: 218 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM VIS 10-32 POUR RACK SERVEUR | €52.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Skrūve |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 50 pcs |
| Iepakojuma platums | 123 mm |
| Iepakojuma dziļums | 218 mm |
| Iepakojuma augstums | 14 mm |
| Iepakojuma svars | 186 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |