Ražotājs: StarTech.com
Modelis: CABSHELFV1U
EAN: 0065030867306
StarTech.com CABSHELFV1U. Tips: Statnes plaukts, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Platums: 482,6 mm, Dziļums: 254 mm, Augstums: 44,5 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 275 mm, Iepakojuma dziļums: 530 mm. Oriģinālās kastes platums: 327 mm, Kastes garums (Master): 530 mm, Oriģinālās kastes augstums: 298 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
StarTech.com CABSHELFV1U - Rackplank | €30.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes plaukts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Maksimālais svars (tilpums) | 20 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 482,6 mm |
| Dziļums | 254 mm |
| Augstums | 44,5 mm |
| Svars | 1,8 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 275 mm |
| Iepakojuma dziļums | 530 mm |
| Iepakojuma augstums | 57 mm |
| Iepakojuma svars | 2,3 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Skrūves iekļautas | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 327 mm |
| Kastes garums (Master) | 530 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 298 mm |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |