Ražotājs: StarTech.com
Modelis: CABSHF2POST2
EAN: 0065030887502
StarTech.com CABSHF2POST2. Tips: Statnes plaukts, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Platums: 483 mm, Dziļums: 508 mm, Augstums: 88 mm. Iepakojuma platums: 540 mm, Iepakojuma dziļums: 550 mm, Iepakojuma augstums: 110 mm. Oriģinālās kastes platums: 560 mm, Kastes garums (Master): 570 mm, Oriģinālās kastes augstums: 585 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes plaukts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Maksimālais svars (tilpums) | 34 kg |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Atbilstības inustriālie standarti | EIA/ECA-310-E |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 483 mm |
| Dziļums | 508 mm |
| Augstums | 88 mm |
| Svars | 4 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Skrūves iekļautas | |
| Skaits skrūvēm | 4 |
| Komplektā esošo paplākšņu skaits | 4 |
| Komplektā iekļauti uzgriežņi | |
| Uzgriežņu skaits | 4 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 540 mm |
| Iepakojuma dziļums | 550 mm |
| Iepakojuma augstums | 110 mm |
| Iepakojuma svars | 5,4 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 560 mm |
| Kastes garums (Master) | 570 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 585 mm |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |