Ražotājs: StarTech.com
Modelis: CABSHF2POSTV2
EAN: 0065030887496
StarTech.com CABSHF2POSTV2. Tips: Statnes plaukts, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Platums: 483 mm, Apstrādes platums: 43,6 cm, Dziļums: 508 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 545 mm, Iepakojuma dziļums: 550 mm. Skrūvju veids: M6. Oriģinālās kastes platums: 575 mm, Kastes garums (Master): 670 mm, Oriģinālās kastes augstums: 570 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
StarTech.com 2 POST SERVER RACK SHELF . | €95.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes plaukts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Maksimālais svars (tilpums) | 34 kg |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Atbilstības inustriālie standarti | EIA/ECA-310-E |
| Sertifikācija | REACH, CE |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 483 mm |
| Apstrādes platums | 43,6 cm |
| Dziļums | 508 mm |
| Augstums | 88 mm |
| Svars | 3,8 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Skrūves iekļautas | |
| Skrūvju veids | M6 |
| Skaits skrūvēm | 4 |
| Uzgriežņu skaits | 4 |
| Komplektā esošo paplākšņu skaits | 4 |
| Uzgriežņi iekļauti | |
| Paplāksnes iekļautas | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 545 mm |
| Iepakojuma dziļums | 550 mm |
| Iepakojuma augstums | 110 mm |
| Iepakojuma svars | 5,3 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 575 mm |
| Kastes garums (Master) | 670 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 570 mm |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |