Ražotājs: StarTech.com
Modelis: CMDUCT2U2
EAN: 0065030897884
StarTech.com CMDUCT2U2. Tips: Kabeļu pārvaldības panelis, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa, Tērauds. Platums: 72 mm, Dziļums: 483 mm, Augstums: 88 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 545 mm, Iepakojuma dziļums: 150 mm. Skrūvju veids: M6x12. Oriģinālās kastes platums: 565 mm, Kastes garums (Master): 640 mm, Oriģinālās kastes augstums: 640 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM SERVER RACK CABLE MANAGEMENT | €74.05 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kabeļu pārvaldības panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Tērauds |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Atbilstības inustriālie standarti | EIA RS310-D |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Skrūvju veids | M6x12 |
| Skrūves iekļautas | |
| Skaits skrūvēm | 4 |
| Uzgriežņi iekļauti | |
| Komplektā esošo paplākšņu skaits | 4 |
| Paplāksnes iekļautas | |
| Uzgriežņu skaits | 4 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 72 mm |
| Dziļums | 483 mm |
| Augstums | 88 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 545 mm |
| Iepakojuma dziļums | 150 mm |
| Iepakojuma augstums | 145 mm |
| Iepakojuma svars | 1,5 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 565 mm |
| Kastes garums (Master) | 640 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 640 mm |
| Daudzums Master kastē | 16 pcs |