Ražotājs: StarTech.com
Modelis: CMPNL1UC
EAN: 0065030860949
StarTech.com CMPNL1UC. Tips: Kabeļu pārvaldības panelis, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Platums: 102 mm, Dziļums: 510 mm, Augstums: 44 mm. Iepakojuma platums: 132 mm, Iepakojuma dziļums: 568 mm, Iepakojuma augstums: 63 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM SERVER RACK CABLE MANAGEMENT | €126.06 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Kabeļu pārvaldības panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 102 mm |
| Dziļums | 510 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 800 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Skrūves iekļautas | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 132 mm |
| Iepakojuma dziļums | 568 mm |
| Iepakojuma augstums | 63 mm |
| Iepakojuma svars | 1,15 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |