Ražotājs: StarTech.com
Modelis: RKPNLHS2U
EAN: 0065030857611
StarTech.com RKPNLHS2U. Tips: Aizpildes panelis, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Svars: 554,5 g. Iepakojuma platums: 100 mm, Iepakojuma dziļums: 505 mm, Iepakojuma augstums: 40 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM PANNEAU VIERGE SOLIDE à CHARNIèRES POUR RACK DE SERVEUR 2U | €51.21 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Aizpildes panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Atbilstības inustriālie standarti | EIA RS310-D |
| Sertifikācija | CE, TAA, REACH |
| Iepakojuma saturs | |
| Skrūves iekļautas | Jā |
| Skaits skrūvēm | 2 |
| Uzgriežņi iekļauti | Jā |
| Uzgriežņu skaits | 2 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 554,5 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 505 mm |
| Iepakojuma augstums | 40 mm |
| Iepakojuma svars | 658,6 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |