Ražotājs: StarTech.com
Modelis: RKPNLTL1U
EAN: 0065030860956
StarTech.com RKPNLTL1U. Tips: Aizpildes panelis, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa, Tērauds. Platums: 55 mm, Dziļums: 490 mm, Augstums: 32 mm. Iepakojuma platums: 60 mm, Iepakojuma dziļums: 545 mm, Iepakojuma augstums: 37 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH PANNEAU VIERGE SOLIDE 1U SANS OUTILS POUR RACK DE SERVEUR | €41.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Aizpildes panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Tērauds |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 55 mm |
| Dziļums | 490 mm |
| Augstums | 32 mm |
| Svars | 320 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 60 mm |
| Iepakojuma dziļums | 545 mm |
| Iepakojuma augstums | 37 mm |
| Iepakojuma svars | 395,3 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |