Ražotājs: Techly
Modelis: I-CASE STRIP-813T
EAN: 8051128106923
Techly I-CASE STRIP-813T. Tips: Elektroenerģijas sadales stienis, Produkta krāsa: Melns, Sudrabs, Statņa kapacitāte: 1U. Jaudas avots: AC, Ieejas spriegums: 230 V, Izeju skaits: 8 Maiņstrāvas izvade (-s). Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 485,2 mm, Dziļums: 45 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Techly zasilająca 19" 1U 8x o C13 ( I-CASE STRIP-813T) | €35.53 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Elektroenerģijas sadales stienis |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Saderīgā statņa platums | 19 " |
| Sertifikācija | CE, Reach, ISO 9001 |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 485,2 mm |
| Dziļums | 45 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Svars | 840 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Ieejas spriegums | 230 V |
| Izeju skaits | 8 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS, REACH |