Ražotājs: Techly
Modelis: I-CASE TRAY-140BK
EAN: 0766623924252
Techly I-CASE TRAY-140BK. Tips: Pielāgojams plaukts, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais svars (tilpums): 25 kg. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 400 mm, Svars: 3,5 kg. Skaits iepakojumā: 1 pcs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Pielāgojams plaukts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Maksimālais svars (tilpums) | 25 kg |
| Sertifikācija | ISO 9001 |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 400 mm |
| Svars | 3,5 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |