Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: SR1UPANEL10
EAN: 0037332142085
Tripp Lite SR1UPANEL10. Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 1U, Izcelsmes valsts: Ķīna. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 482,6 mm, Dziļums: 31,8 mm. Iepakojuma platums: 241,3 mm, Iepakojuma dziļums: 477,5 mm, Iepakojuma augstums: 116,8 mm. Oriģinālās kastes platums: 241,3 mm, Kastes garums (Master): 477,5 mm, Oriģinālās kastes augstums: 116,8 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
EATON TRIPP LITE RACK ENCLOSURE CABINET 10 PIECES COOLING BLANKING PANEL 1URM | €84.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 482,6 mm |
| Dziļums | 31,8 mm |
| Augstums | 44,5 mm |
| Svars | 40 g |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 241,3 mm |
| Iepakojuma dziļums | 477,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 116,8 mm |
| Iepakojuma svars | 1,45 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 241,3 mm |
| Kastes garums (Master) | 477,5 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 116,8 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,45 kg |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |