Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: SRCABLERING1U
EAN: 0037332140661
Tripp Lite SRCABLERING1U. Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 1U, Izcelsmes valsts: Ķīna. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 96,5 mm, Dziļums: 43,2 mm. Iepakojuma platums: 546,1 mm, Iepakojuma dziļums: 74,9 mm, Iepakojuma augstums: 139,7 mm. Oriģinālās kastes platums: 555 mm, Kastes garums (Master): 374,9 mm, Oriģinālās kastes augstums: 534,9 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
EATON TRIPP LITE RACK ENCLOSURE CABINET HORIZONTAL CABLE RING FLEXIBLE 1URM | €44.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 96,5 mm |
| Dziļums | 43,2 mm |
| Augstums | 482,6 mm |
| Svars | 340 g |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Tehniskās detaļas | |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332140668 |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 546,1 mm |
| Iepakojuma dziļums | 74,9 mm |
| Iepakojuma augstums | 139,7 mm |
| Iepakojuma svars | 660 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 555 mm |
| Kastes garums (Master) | 374,9 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 534,9 mm |
| Kastes svars (Master) | 12 kg |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |