Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: SRWF6U36
EAN: 0037332190642
Tripp Lite SRWF6U36. Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds, Maksimālais svars (tilpums): 68 kg. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 650,2 mm, Dziļums: 292,1 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 812,8 mm, Iepakojuma dziļums: 1244,6 mm. Daudzums uz paletes: 1 pcs, Oriģinālās kastes platums: 812,8 mm, Kastes garums (Master): 1244,6 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
EATON TRIPP LITE 6U WALL MOUNT RACK ENCLOSURE SERVER CABINET VERTICAL 36" DEEP | €532.96 |
|
intop.lt |
Žemo profilio serverio spinta SRWF6U36P | €701.88 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 650,2 mm |
| Dziļums | 292,1 mm |
| Augstums | 1092,2 mm |
| Svars | 39,5 kg |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Statņa kapacitāte | 6U |
| Maksimālais svars (tilpums) | 68 kg |
| Sertifikācija | EIA-310-E |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Skrūves iekļautas | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 812,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 1244,6 mm |
| Iepakojuma augstums | 457,2 mm |
| Iepakojuma svars | 39,5 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 1 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 812,8 mm |
| Kastes garums (Master) | 1244,6 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 457,2 mm |
| Kastes svars (Master) | 39,5 kg |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8517,79,0000 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |