Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: SRWO2UBRKT
EAN: 0037332262981
Tripp Lite SRWO2UBRKT. Tips: Statnes skapis, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Platums: 511,4 mm, Dziļums: 113,1 mm, Augstums: 546,1 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 581 mm, Iepakojuma dziļums: 631,8 mm. Oriģinālās kastes platums: 616 mm, Kastes garums (Master): 650,9 mm, Oriģinālās kastes augstums: 600,1 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Tripp Lite SRWO2UBRKT plauktu, statņu aksesuārs Statnes skapis | €378.09 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes skapis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 511,4 mm |
| Dziļums | 113,1 mm |
| Augstums | 546,1 mm |
| Svars | 6,01 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 581 mm |
| Iepakojuma dziļums | 631,8 mm |
| Iepakojuma augstums | 196,8 mm |
| Iepakojuma svars | 6,01 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332262988 |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Ilgtspējas sertifikāti | REACH, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 616 mm |
| Kastes garums (Master) | 650,9 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 600,1 mm |
| Kastes svars (Master) | 20 kg |
| Daudzums Master kastē | 3 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8517,79,0000 |