| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
VERTIV VR VRA2013 | €162.16 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Tukšs panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 10 pcs |
| Iepakojuma platums | 513 mm |
| Iepakojuma dziļums | 213 mm |
| Iepakojuma augstums | 208 mm |
| Iepakojuma svars | 3 kg |