Ražotājs: Epson
Modelis: C13S045527
EAN: 8715946536743
Epson Production Canvas Matte. Ruļļa garums: 12,2 m, Ruļļa platums: 91,4 cm, Lentes beigas: Matēts. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 140 mm, Iepakojuma dziļums: 975 mm. Savienojamie produkti: SureColor SC-T7200D SureColor SC-T7200 SureColor SC-T5200PS SureColor SC-T5200D-PS SureColor.... Daudzums uz paletes: 70 pcs, Paletes platums (Apvienotā Karaliste): 100 cm, Paletes garums (Apvienotā Karaliste): 120 cm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ruļļa garums | 12,2 m |
| Ruļļa platums | 91,4 cm |
| Lentes beigas | Matēts |
| Prinera medija svars | 320 g/m² |
| Izcelsmes valsts | Šveice |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Daudzums uz paletes | 70 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 15 cm |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 15 cm |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 112 pcs |
| Daudzums kārtā | 5 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 8 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma dziļums | 975 mm |
| Iepakojuma augstums | 145 mm |
| Iepakojuma svars | 4,66 kg |
| Papildus informācija | |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-T7200D SureColor SC-T7200 SureColor SC-T5200PS SureColor SC-T5200D-PS SureColor SC-T5200D SureColor SC-T5200 PS MFP SureColor SC-T5200 MFP HDD SureColor SC-T5200 SureColor SC-T3200N SureColor SC-T3200-PS SureColor SC-T3000 SureColor SC-P20000 Epson SureColor SC-T7000 Epson SureColor SC-T5000 Epson SureColor SC-T3000 Epson Stylus Pro 9890 Epson Stylus Pro 9700 Epson Stylus Pro 7890 Epson Stylus Pro 7700 Epson Stylus Pro 11880 |