Ražotājs: Intellinet
Modelis: 561488
EAN: 0766623561488
Intellinet 561488. Ethernet interfeisa tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u. Maksimālā darbības distance: 100 m, LED indikatori: Dati, PoE, Jauda, Jaudas aizsardzības apraksts: Pārstrāva, Pārspriegums, Īssavienojums. AC adaptera ieejas spriegums: 100 - 240 V, AC adaptera frekvence: 50 - 60 Hz, Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu: 50 W. Platums: 100 mm, Dziļums: 190 mm, Augstums: 40 mm. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 561488 PoE adapteris Tīkls Gigabit Ethernet | €167.11 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| Kabeļu tipi, kas ir atbalstīti | Cat5, Cat5e |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 190 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Svars | 416 g |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 3 |
| Īpašības | |
| Pie sienas piestiprināms | |
| Maksimālā darbības distance | 100 m |
| LED indikatori | Dati, PoE, Jauda |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārstrāva, Pārspriegums, Īssavienojums |
| Sertifikācija | CE, FCC A |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 80 W |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 50 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 32 - 104 °F |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Elektrības vada iekļauts | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |