Ražotājs: Mars Gaming
Modelis: MRBB
EAN: 4710700950647
Mars Gaming MRB. Produkta krāsa: Melns, Caurspīdīgs, Spēļu pults tehnoloģija: Digitāls, Spēļu pults taustiņu funkcijas: Izvēles poga, Sākuma poga. Ekrāns: LCD, Displeja diagonāle: 5,08 cm (2"). Saderīgās atmiņas kartes: MicroSD (TransFlash), Maksimālais atmiņas kartes izmērs: 32 GB. USB savienotājs: Micro-USB, Austiņu savienojamība: 3,5 mm. Atbalstītie audio formāti: AAC, APE, FLAC, RA-Lossless, WMA, Atbalstītie video formāti: 3GP, ASF, AVI, DAT, FLV, MOV, MP4, MPEG, MPG, RM, RMVB, Atbalstāmie attēlu formāti: BMP, GIF, JPG, PNG
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Ekrāns | LCD |
| Displeja diagonāle | 5,08 cm |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Otrais LCD ekrāns | |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Caurspīdīgs |
| Spēļu pults tehnoloģija | Digitāls |
| Spēļu pults taustiņu funkcijas | Izvēles poga, Sākuma poga |
| Iebūvēts touchpad (skārienpaliktnis) | |
| Multimediji | |
| Iebūvēto kameru | |
| Atbalstītie audio formāti | AAC, APE, FLAC, RA-Lossless, WMA |
| Atbalstītie video formāti | 3GP, ASF, AVI, DAT, FLV, MOV, MP4, MPEG, MPG, RM, RMVB |
| Atbalstāmie attēlu formāti | BMP, GIF, JPG, PNG |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| Augstums | 105 mm |
| Svars | 123 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas performance | 1020 mAh |
| Baterijas mūžā ilgums | 6 h |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 4.2 V |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Iebūvēts optiskais disks | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 32 GB |
| Iepakojuma saturs | |
| Video spēle iekļauta komplektā | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | Micro-USB |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Austiņu izejas | 1 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 58 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 140 mm |