Ražotājs: Nintendo
Modelis: A1019052
EAN: 4060591005392
Nintendo Switch OLED. Platforma: Nintendo Switch, Procesora modelis: NVIDIA Custom Tegra. Produkta krāsa: Melns, Spēļu pults tehnoloģija: Analogā / digitālā, Skaļuma kontrole: Pogas. Ekrāns: OLED, Displeja diagonāle: 17,8 cm (7"), Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 720 pikseļi. Iebūvētās atmiņas ietilpība: 64 GB, Saderīgās atmiņas kartes: MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, Maksimālais atmiņas kartes izmērs: 2 TB. Wi-Fi standartu: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax)
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Ekrāns | OLED |
| Displeja diagonāle | 17,8 cm |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1280 x 720 pikseļi |
| Skārienjutības tehnoloģija | Multi-touch |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Darbības rādītāji | |
| Platforma | Nintendo Switch |
| Procesora modelis | NVIDIA Custom Tegra |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Bluetooth | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 4.1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Spēļu pults tehnoloģija | Analogā / digitālā |
| Analogie džoistiki | Jā |
| Skaļuma kontrole | Pogas |
| Multimediji | |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 242 mm |
| Dziļums | 13,9 mm |
| Augstums | 102 mm |
| Svars | 320 g |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Iebūvētās atmiņas ietilpība | 64 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2 TB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 4310 mAh |
| Baterijas mūžā ilgums | 9 h |
| Uzlādes laiks | 3 h |
| Iepakojuma saturs | |
| Video spēle iekļauta komplektā | Nē |
| Savienojamība | |
| HDMI | Jā |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |