Ražotājs: Trevi
Modelis: 0XR40000
EAN: 8011000021393
Trevi XR 400 APP. Dinamiskās galvas diametrs: 5,1 cm, Zemo frekvenču skaļruņa diametrs: 10,2 cm. RMS nominālā jauda: 60 W. Savienojamības tehnoloģija: Vadu & Bezvadu. Produkta veids: Stereo portatīvais skaļrunis, Produkta krāsa: Melns, Produkta dizains: Cilindrs. Ieteicamais pielietojums: Planšetdators / Viedtālrunis
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Колонки Trevi speaker bluetooth black XR400 APP - OReol.eu | €120.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu & Bezvadu |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| 3.5 mm savienotājs | |
| USB savienojamība | |
| AUX ieeja | |
| USB uzlādešanas ports | |
| Darbības rādītāji | |
| Ieteicamais pielietojums | Planšetdators / Viedtālrunis |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| FM radio | |
| Dizains | |
| Produkta veids | Stereo portatīvais skaļrunis |
| Produkta dizains | Cilindrs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Baterijas spriegums | 12 V |
| AC adaptera ieejas spriegums | 230 V |
| AC adaptera frekvence | 50 Hz |
| Audio | |
| RMS nominālā jauda | 60 W |
| Skaļruņi | |
| Skaļruņu skaits | 6 |
| Draiveru skaits | 2 |
| Dinamiskās galvas diametrs | 5,1 cm |
| Zemfrekvences skaļrunis | |
| Zemo frekvenču skaļruņa diametrs | 10,2 cm |
| Papildus informācija | |
| Zemfrekvences skaļrunis iekļauts | |
| Akumulatora strāva | 4 A |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 480 mm |
| Dziļums | 210 mm |
| Augstums | 220 mm |
| Svars | 5,5 kg |