Ražotājs: 3M
Modelis: 7100084929
EAN: 0051128006009
3M 7100084929. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 43,9 cm (17.3"). Mērījumu attiecība: 16:9. Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
3m 3M Blendschutzfilter LCD NB 17,3" | AG173W9B | €38.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Gaisma |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Instalēšanas veids | Piestiprināma sloksne |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Viegli tīrāms | |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Tīrīšanas lupatiņa | |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,9 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 215 x 382 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Paletes svars | 298 kg |
| Daudzums uz paletes | 805 pcs |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50051128006004 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 317 mm |
| Iepakojuma dziļums | 3 mm |
| Iepakojuma augstums | 457 mm |
| Iepakojuma svars | 277,5 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |