Ražotājs: Origin Storage
Modelis: OSFNBAG12.5L/P-169
EAN: 5056006139911
Origin Storage OSFNBAG12.5L/P-169. Produkta veids: Portatīvā datora ekrāna aizsargs, Produkta krāsa: Melns, Zīmolu saderība: Jebkurš zīmols. Skaits iepakojumā: 1 pcs. Biezums: 0,35 mm, Ekrāna izmērs HxW: 155 x 277 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage OSFNBAG12.5L/P-169 portatīvo datoru aksesuārs Portatīvā datora ekrāna aizsargs | €15.43 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Portatīvā datora ekrāna aizsargs |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Savietojamība | 12.5in Notebooks (16:9) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | Silikons |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 31,8 cm |
| Ekrāna aizsarga tips | Pretapžilbes ekrāna aizsargs |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Virsmas apdare | Spīdīgs / Matēts |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava un portrets |
| Privātuma filtrēšanas funkcija | |
| Viegli noņemt | |
| Neatstarojošs | |
| Izcelsmes valsts | Apvienotā Karaliste |
| Viegli tīrāms | |
| Viegli piemērot | |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Biezums | 0,35 mm |
| Ekrāna izmērs HxW | 155 x 277 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Piemērots | Notebook |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |