Ražotājs: Targus
Modelis: ASF190EU
EAN: 5024442894305
Targus Privacy Screen 19" Portatīvā datora ekrāna aizsargs ir lielisks produkts, kas piedāvā ērtu un uzticamu privātuma aizsardzību jūsu portatīvajam datoram. Šis ekrāna aizsargs ir piemērots 19 collu displejiem, tāpēc jūs varēsiet baudīt skaidru un kvalitatīvu attēlu uz savas ierīces ekrāna.
Viena no galvenajām šī produkta iezīmēm ir tā privātuma filtrēšanas funkcija. Tas nozīmē, ka no malas skatītājiem būs grūti redzēt ekrāna saturu, tādējādi nodrošinot jūsu personiskos datus un informāciju pret nevēlamu izpausmi. Ekrāna aizsargs arī ir izturīgs pret skrāpējumiem, kas palīdz saglabāt jūsu ekrānu slīpā un bez bojājumiem.
Šis aizsargs ir viegli noņemams un piemērojams, kas padara to par ērtu lietošanu ikdienas situācijās. Jums nebūs jāuztraucas par sarežģītu uzstādīšanu vai neērtu lietošanu – uzvelkiet aizsargu uz jūsu datora ekrāna un varat sākt lietot to bez kavēšanās.
Targus Privacy Screen 19" Portatīvā datora ekrāna aizsargs ir pieejams melnā un caurspīdīgā krāsā, kas ļauj jums izvēlēties atbilstošu dizainu. Produkts ir saderīgs ar visiem zīmoliem, tādēļ neviens portatīvais dators netiks atstāts novārtā.
Kopumā, šis pretapžilbes ekrāna aizsargs ir ideāla izvēle, lai iegūtu papildu privātuma un aizsardzību jūsu portatīvajam datoram. To raksturo viegla uzstādīšana, izturība un lietošanas ērtums. Neatkarīgi no tā, vai esat biznesa tikšanās vai ceļojumā, šis aizsargs nodrošinās, ka jūsu informācija paliek droša un privāta.
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Portatīvā datora ekrāna aizsargs |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Produkta krāsa | Melns, Caurspīdīgs |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 48,3 cm |
| Ekrāna aizsarga tips | Pretapžilbes ekrāna aizsargs |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Privātuma filtrēšanas funkcija | Jā |
| Viegli noņemt | Jā |
| Viegli piemērot | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 10 mm |
| Iepakojuma dziļums | 510 mm |
| Iepakojuma augstums | 350 mm |
| Iepakojuma svars | 430 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 300 mm |
| Dziļums | 375 mm |
| Svars | 80 g |
| Displeja ekrāna izmērs | 376,5 x 301,2 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Tīrīšanas lupatiņa | Jā |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Daudzums uz paletes | 560 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 116 mm |
| Kastes garums (Master) | 525 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 367,9 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,8 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |