Ražotājs: Targus
Modelis: PT-P
EAN: 3540260142531
Targus PT-P. Produkta veids: Portatīvā datora barošanas spraudnis, Produkta krāsa: Melns, Zīmols: Asus, HP, Compaq, Toshiba. Skaits iepakojumā: 10 pcs, Iepakojuma platums: 12 mm, Iepakojuma dziļums: 27 mm. Daudzums transportējamā kastē: 10 pcs, Oriģinālās kastes platums: 240 mm, Kastes garums (Master): 340 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TARGUS POWER TIP P TSB/FUJT BULK PACK 10 | €24.78 |
|
www.pure-gaming.fr |
Targus PT-P accessoire d'ordinateurs portables Conseil pour l'alimentation de Notebook | €29.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Portatīvā datora barošanas spraudnis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmols | Asus, HP, Compaq, Toshiba |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 10 pcs |
| Iepakojuma platums | 12 mm |
| Iepakojuma dziļums | 27 mm |
| Iepakojuma augstums | 22 mm |
| Iepakojuma svars | 10 g |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums transportējamā kastē | 10 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 240 mm |
| Kastes garums (Master) | 340 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 170 mm |
| Kastes svars (Master) | 16,5 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |